Alarko Kombi Servisi

TÜM MARKA KOMBİLERİN;

Şahin Teknik Olarak Kombi Bakım, Kombi Montaj, Kombi Tamir ve Kombi Servis Hizmetini vermekteyiz.

Alarko Kombi Servisi

Şahin Teknik Kombi servisi Anadolu ve Avrupa bölgesine hizmet sunan İstanbul Kombi Yetkili Servisi kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizliği, kombi montajını uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Petek temizliği özel olarak geliştirilen kimyasallarla yapılmaktadır. Yapılan petek temizliği, parça değişimi, arıza onarımı test edilerek müşterilerimize teslimi yapılır.Ayrıca değişen parçalar orijimal yedek parça ile değiştirilip 1 yıl işçilik ve parça garantilidir.

Viessmann marka kombilerde yetki sertifikasına sahip olan İstanbul Kombi Yetkili Servis profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Cumartesi, Pazar ve fotoğrafı tatillerde de acil kombi tamircisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

ALARKO Kombi Arıza Kodu E01 : Kombide ateşleme işleminin gerçekleşmediğini gösteren arıza kodudur.

ALARKO Kombi Arıza Kodu E05 : Tesisat sensöründe arıza oluştuğu zaman E05 arıza kodunu verir.

ALARKO Kombi Arıza Kodu E06 : Kombinizin sıcak su sensöründe arıza oluştuğu zaman E06 arıza kodunu verir.

ALARKO Kombi Arıza Kodu E14 : Baca tıkalı olduğu zaman ya da baca bağlantılarında gevşeme olduğu zaman E14 arıza kodunu verir.

ALARKO Kombi Arıza Kodu E22 : Kombinizin parametre ayarlarında bir bozukluk olduğu zaman kombiniz E22 arıza kodu verir.

ALARKO Kombi Arıza Kodu E35 :Kombiniz ateşleme işlemi yapıyor ama alev alamadığı için geri sönüyor ise e35 arıza konunu verir.

ALARKO Kombi 80 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinizde 80 ledi yanıp sönüyor ise kombiniz kendini kullanıma kapatmış olğunu zaman bu arıza kodunu verir.

ALARKO Kombi 70 ve 80 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinin içerisindeki ısının maxsimum seviyeye geldiği zaman görünen arıza kodudur.

ALARKO Kombi 60 ve 80 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombi bacasının çekiminde bir problem olduğu zaman görünen arıza kodudur.

ALARKO Kombi 60 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinizin hava akımında bir sorun olduğu zaman görünen arıza kodudur.

ALARKO Kombi 60 ve 70 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinizin içerisindeki su basınçının düşük olduğu zaman görünen arıza kodudur.

ALARKO Kombi 50 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinizde sıcak su sensörlerinde arıza olduğunu gösteren arıza kodudur.

ALARKO Kombi 40 Ledi Yanıp Sönüyor ise : Kombinizde peteklerin ısınmasını sağlamayı başaran sensörün arızalandığını gösteren kodur.

Bunlar gibi pek çok arıza kodları vardır. Kombiniz arıza vermiş olduğu zaman bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!