Kombi Tamir

TÜM MARKA KOMBİLERİN;

Şahin Teknik Olarak Kombi Bakım, Kombi Montaj, Kombi Tamir ve Kombi Servis Hizmetini vermekteyiz.

Kombi Tamir

Kombiniz veya kombi sisteminizin bir kısmı düzgün çalışmıyorsa veya hiç çalışmıyorsa acil kombi tamir servisi için Şahin Teknik Kombi Tamir Servisi ile hemen temasa geçin.

İstanbul'da en güvenilir kombi servisi, uzun yıllardan bu yana İstanbul'da kombi arızalarında servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz. Kombi onarım taleplerine hızlı cevap vermemiz, işimizi gelişi güzel acele yaptığımız anlamına gelmez.

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli kombi servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır. Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı ve teknik sorunları gibi servis talebinizi bize bildirmeniz yeterli.

İstanbul'da kombi tamir servisi hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler, Arnavutköy, Atakent, Avcılar, Bakırköy, Beşyüzevler, Bayrampaşa, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Beşyüzevler, Davutpaşa, Esenyurt, Esenler, Fatih, Güngören, Güneşli, Sultangazi, Şirinevler, Yenibosna, İncirli, İkitelli, Mahmutbey, Merter, Halkalı, Küçükçekmece, Tozkoparan, Zeytinburnu bölgelerinde müşteri memnuniyeti odaklı kombi serviçiliği hizmetlerini devam ettirmektedir.

Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!